AndroidOyunlar

Google Play'de En Çok İndirilen Aksiyon Oyunları

Google Play bilindiği üzere Android cihazlara uygulama indirmek için kullanılmaktadır. Tabii ki bu uygulamalar arasında oyunlar da yer almaktadır. Özellikle aksiyon oyunu sevenlere hem ücretli hem de ücretsiz seçenekler sunulmaktadır. Dolayısıyla yaşlı genç Android kullanıcısı birçok insan bu oyunları indirmekte ve keyifli biçimde oynamaktadır. Bu noktada Google Play’de en çok indirilen aksiyon oyunları sıralanmalıdır. Biz de PUBG Mobile, Temple Run 2, Garena Free Fire, Kill Shot, Metal Soldiers 2 ve Brawl Stars’ı sayabiliriz.

Google Play’deki Aksiyon Oyunları Nasıl İndirilir

Android cihazlara Google Play üzerinden aksiyon oyunu indirmek oldukça basittir. Öncelikli olarak cep telefonu ya da tabletteki Google Play uygulamasına girmek yeterli olacaktır. Sonrasında oyunlar kategorisinden aksiyon seçilmeli ve buradaki oyunlar listelenmelidir. Son adımda oyunun üzerine tıklayarak indirme işlemini başlatmak da yeterli olacaktır. Tabii ki bu bölümde gerek ücretli gerekse de ücretsiz aksiyon oyunlarının bulunduğu unutulmamalıdır. Dolayısıyla tercih yaparken bu kritere de dikkat etmek gerekmektedir. Özellikle PUBG Mobile gibi aksiyon oyunlarının ücretsiz olarak sunulduğunu da hatırlatmak istiyoruz. Sonuç olarak Google Play’deki aksiyon oyunları nasıl indirilir sorusunu bu şekilde yanıtlıyor ve sözlerimizi tamamlıyoruz.

Google Play’deki Aksiyon Oyunları Ücretli mi

Özellikle Adalet Namluda: Afrin, Hitman, GTA San Andreas, Tank Raid Premium, Assasins Creed Identity gibi oyunlar Google Play’de ücretli olarak sunulmaktadır. Bu oyunları belirli bir ücret ödeyerek indirmek mümkün olmaktadır. Ancak Play Store’da ücretsiz aksiyon oyunları da yer almaktadır. Dolayısıyla tercih yapacak olanların ilgili kategorileri filtreleyerek oyunları seçebileceklerini hatırlatmalıyız. Siz de Google Play’deki aksiyon oyunları ücretli mi derseniz bazı oyunların ücretli bazılarının ise ücretsiz olarak sunulduğunu unutmamalısınız.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı