Mobil

Vivo Y9s Fiyatı ve Teknik Özellikleri

Vivo Y9s hakkında detaylar gelmeye devam ediyor. Telefonun özellikleri ve fiyatı bulundu. Son zamanlarda sıkça karşımıza çıkan Vivo, yeni model ile tekrar karşımıza çıkmayı planlıyor. Y serisinden bir telefon olan Y9s, China Telecom aracılığıyla ortaya çıktı. Vivo S1 Pro’ya benzeyen özellikleri ile dikkat çeken telefon, S1 Pro’nun farklı bir versiyonu olarak karşımıza çıkabilir.

y9s
y9s vivo

Y serisinde Y3, Y5s ve Y7s telefonları bulunuyor. Y9s ise yakın zamanda tanıtılacak. Telefonun tanıtımı için bir lansman düzenlenecek, lansman ile henüz netleşen bir bilgi yok. Filipinler’de satışa sunulan S1 Pro ile çok benzeyen Y9s, Asya bölgesi için farklı bir isimle satışa sunulma ihtimalini ortaya çıkardı.

Vivo Y9s Özellikleri ve Fiyatı

Telefonun hem özellikleri hem de fiyatı merak ediliyor. 312 dolar yani 2.148 Çin yuanı olan telefon güncel kur ile 1.748 TL’den satışa sunulacak. Telefon 3 renk ile piyasaya giriş yapacak. Bu renklerin gökyüzü, mavi ve siyah rengi olması bekleniyor.

Vivo’nun Rusya pazarında tanıttığı Vivo V17 ve S1 Pro birçok ortak özellikler barındırıyor. Aynı zamanda S1 Pro ile Y9s aynı özellikleri taşıyor. Vivo firmasının bu şekilde nereye varmak istediği merak ediliyor.

vivo
vivo y9s

S1 Pro ile neredeyse tek farkı ismi olan telefon, AMOLED ekran ile satışa sunulacak. 1080 x 2340 px olacak Y9S, 6,38 çözünürlüğünde satılacak. Ön kısımda bulunan kameranın çözünürlüğü 32 MP olacak ve bu kamera ile yüz tanıma sistemi entegreli çalışacak. Donanım özellikleri ise şu şekilde : 128 GB depolama alanı, 8 GB RAM, Snapdragon 555 işlemci. Buna ek olarak microSD kart ile depolama alanının arttırılması bekleniyor. Arka bölümde 48 megapiksellik kamera yer alacak. 8 MP geniş açılı lens ile satışa sunulmuş olacak.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı