Mobil

Honor V30 Efsane Özellikleriyle Geliyor!

Honor V30 serisi için bekleyiş nihayet sona eriyor. Marka yeni akıllı telefon serisinin tanıtımını önümüzdeki hafta yapacağını duyurdu. Teknoloji devi Huawei’nin alt markası olan Honor V30 ile ilgili iki yeni video paylaşıldı. Video da yeni akıllı telefon serisinin bazı özellikleri aktarıldı. Yeni ve geliştirilmiş özelliklerle sunulacağı anlaşılan telefonun bekleyenleri daha büyük bir heyecan duymaya başladı.İşte beklenen yeni akıllı telefon ve bazı özelliklerini sizler için kaleme aldık.

Honor V30 26 Kasım’da Tanıtılacak!

Huawei şirketinin alt markası olarak piyasaya sunulan Honor yeni akıllı telefonlarıyla büyük talep görmeye devam ediyor. Son olarak markanın kullanıcılarına sunacağı Honor V30 serisinin tanımı ve satışa sunulması için geri sayım başladı. Kullanıcılarının büyük bir merakla beklediği akıllı telefon muazzam bir görüntünün yanında farklı özelliklere sahip olarak sunulacak. Markanın yayınladığı videoya göre yeni Honor V30 eşsiz bir kullanıcı deneyimi sunacak. Resmi tanıtımı için de tarih veren yetkililer; 26 Kasım’da akıllı telefonun resmi tanıtımının yapılacağının altını çizdi.

Honor V30 Özellikleri

Honor V30 henüz üretim sürecindeyken birçok özellik ve tasarım bilgisi sızdırılmıştır. Ancak yeni yayınlanan videonun ardından telefonun özelliklerine ilişkin sır perdesi aralanmış oldu. Videoda telefonun kamerasının muhteşem olduğu görünüyor. Ayrıca dörtlü kamera olarak sulanacak akıllı cihazın kamerasında derinlik sensörü de yer alıyor. Telefon rakiplerini geride bırakacak bir ekranla sunulacak. OLED ekran özelliğiyle sunulması bekleniyor. Dörtlü kamerasının ise 60 mega piksel olacağı çok önceden zaten kullanıcılar arasında konuşuluyordu. Videoya bakıldığı zaman bu bilginin de gerçek olduğu ispatlandı. 990 5g işlemcili olarak sunulacak olan telefonun hızlı şarj özelliği de bulunuyor. 4.200 mAh batarya kapasitesi ile uzun şarj dayanma gücü sunuyor. Telefonun özellikleri hakkında bazı bilgiler gelse de fiyatı hakkında henüz net bir şey söylemek mümkün değil. Önümüzdeki hafta yapılacak olan tanıtım da fiyatlarının da açıklanması bekleniyor. Teknoloji devi olan markanın yeni ürününü kullanıcı kitlesi büyük bir heyecanla beklemeye devam diyor.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı