GenelHaber

PlayStation Plus Şubat Ayında Yayınlanacak Ücretsiz Oyunları Açıkladı

PlayStation Plus Şubat ayında ücretsiz oyunları Sony tarafından duyuruldu. PS Plus ücretsiz oyunları şubat ayında karşımıza üç farklı yapımla çıkacak. PlayStation Plus Şubat 2021 oyunları arasında geçen ay da olduğu gibi PlayStation 5 ve PlayStation 4 kullanıcılarına yönelik oyunlar var.

PlayStation Plus ücretsiz oyunları 2021 yılının ilk ayında olduğu gibi ikinci ayında da dağıtılmaya devam ediyor. Sony, ocak ayını bitirmemize birkaç gün kala, PS Plus oyunları Şubat 2021 takvimini açıkladı. Sony Avrupa tarafından yapılan duyuru ile PlayStation Plus Şubat 2021 ücretsiz oyunları belli oldu. Baştan söyleyelim; dağıtılacak PS Plus Şubat 2021 ücretsiz oyunları arasında sürpriz yapımlar mevcut.

PlayStation Plus 20201 ücretsiz oyunlar

Şubat 2021’in PS Plus ücretsiz oyunları, ocak ayında olduğu gibi üç farklı yapımdan oluşuyor. Bu yapımlardan ilki, Control: Ultimate Edition olacak. 2019 yılında ödüller toplayan oyun, PS Plus abonesi PlayStation 5 ve PlayStation 4 kullanıcıları tarafından şubat ayında oynanabilecek. Yapımlardan ikincisi ise Destruction All-Stars olacak ve bu oyun sadece PlayStation 5 oyuncuları tarafından oynanabilecek.

PlayStation Plus 20201 ücretsiz oyunların tarihleri belli oldu

PlayStation Plus Şubat 2021 ücretsiz oyunlarının sonuncusu ise Concrete Genie olacak. Concrete Genie ve diğer iki oyun 2 Şubat itibarıyla PS Plus aboneleri tarafından ücretsiz bir şekilde indirilebilecek. Unutmadan söyleyelim; 2 Şubat’a kadar PS Plus Ocak 2021 oyunları Shadow of the Tomb Raider, Greedfall ve Maneater gibi oyunları ücretsiz olarak indirmeye devam edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı