HuaweiYardım

Huawei ekran araçları nasıl değiştirilir

Son yılların yükselen ismi Huawei her geçen gün yeni bir telefon ve yeni özellikler ekleyerek devam ediyor. Huawei kullanımı çoğaldıkça kullanıcıların soruları da bir o kadar çoğalıyor. Okurlarımızın yazmış olduğu yardım taleplerinden birisi de huawei ekran araçları nasıl değiştirilir.

Huawei cep telefonlarında ekran aracı değiştirmek veya eklemek çok kolay. Örneğin sıfır huawei cep telefonu aldınız. Kurulumuzu yaptıktan sonra ana menüde geçiş yaptığınız sırada ilk dikkati çeken ekran da bulunan çift saat oluyor. Kullanıcıların aklına ilk gelen neden ekranda 2 saat var. Bu saatler sizin en çok bulunduğunuz iki yeri veya bulunduğunuz yer artı merkez saydığı bir şehrin saatini gösterir. Huawei cep telefonunuzun ekranından çift saati kaldırıp yerine farklı bir saat ekleyebilirsiniz.

Öncelikle ekranda kaldırmak istediğiniz herhangi bir araç göstergesi varsa üzerine uzun basarak yukarıya kaydırın ekrandan silinecektir. Sonrasında ekranda boş bir yere parmağınızı uzun bastırın ekran ufalarak aşağıda menüler çıkacak. Aşağıda çıkan menüler de araçlar kısmına girin . Orada istediğiniz saati seçebilirsiniz. Size uygun farklı bir kısayolu da ekleyebilirsiniz örn; hava durumu, para birimi yada indirmiş olduğunuz herhangi bir uygulamanın ekran görselini ekleyebilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı