HaberYardım

Reklam Engelleme Programı

Bir çok kullanıcının web sayfalarında gezinme sırasında ilginç reklamlar çıkar ve bu reklamları görmek istemez. Web sayfalarında gezinti sırasında reklamları görmek istemiyorsak bir program yükleyerek bu işi halledebiliriz. Bilgisayarımızda ve cep telefonlarımızda reklam görmek istemiyorsak ne yapmalıyız.

Bilgisayarda reklam görmek istemiyorsak ne yapmalıyız?

Kişisel bilgisayarlarımızda web sayfalarında gezinme sırasında çıkan reklamları görmek istemiyorsak Adblock programını yüklememiz yeterli. bu sayede youtube dahil hiç bir yerde reklam görmeyeceksiniz. Programı bilgisayarınıza yüklediğinizde açılan web sayfasının sağ üst köşesinde Adblock işaretini göreceksiniz. Butonu aktif ettiğinizde reklamlar çıkmayacak. İstediğiniz siteler için pasif hale getirebilir ve reklamlar görebilirsiniz.

Cep telefonlarında reklam görmek istemiyorsak ne yapmalıyız?

Android cep telefonları için reklam engelleme çok kolay. Google Play üzerinden indireceğiniz bir uygulama ile bütün reklamlardan kurtulabilirsiniz. Play Store üzerinden vivaldi uygulamasını akıllı cep telefonumuza indirip kullanmaya başlarsanız istemediğiniz reklamları kaldırabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı