Haberler

Google müjdeli haberi verdi

Teknoloji devi Google yapay zeka desteği ile organize şekilde kullanılmasını sağlayan Google fotoğraflar için yeni bir güncelleme yayınladı. Yeni güncellemeyle beraber fotoğraf ve albümlerin sınırını iki katına çıkartan Google kullanıcılarının gönlünü bir kez daha almayı başardı.
Google, Ekim ayında yayınladığı Google fotoğraflar’daki canlı albümler özelliğini 10.000 fotoğraf ile sınırlandırmıştı. Yeni yayınlanan güncelleme ile fotoğraf sınırını 20.000 sınırına yükselten Google kullanıcılarının taktirini kazandı.
Google fotoğraflar da 20.000 sınırına gelen kullanıcılar canlı albümler durduruldu hatası alacaklar. Sınırı geçen kullanıcılar yeni çektikleri fotoğraflara eski usulde bakacaklar.

Canlı albümler özelliği nasıl çalışıyor

Google’ın canlı albümler özelliği yüz tanıma ve guruplama teknolojisi ile çalışıyor. Guruplama sistemi ile sizin çekmiş olduğunuz fotoğraflarda bulunan arkadaşlarınız fotoğrafları canlı olarak hemen telefonlarında görebilecekler. Arkadaşlarınızın çektiği fotoğraflarda bulunduğunuz zamanlarda fotoğraf aynı anda size gelecektir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı