Genel

Xiaomi Mi 9'da Bizi Bekleyen Yenilikler

Xiaomi son yıllarda teknoloji severlere sunduğu bir çok ürün ile adını bilinir hale getirmiş bulunuyor. Çinli teknoloji firmasının yeni amiral gemisi olarak beklenilen cep telefonu modeli Xiaomi Mi 9’da Bizi Bekleyen Yenilikler neler pek çok teknoloji meraklısı ilgi ile takip ediyorlar. Teknoloji devinin sosyal medyadan cihaz hakkında yaptığı açıklamalardan yeni piyasaya sürülecek model hakkında bir kaç bilgi edinmek mümkün oluyor. Firmanın yapmış olduğu açıklamalara göre yeni modelin kasasının su damlası adı verilen biçimde çentikli olacağı ve ekran/kasa oranını yüzde 90.7 oranında artacağı ifade ediliyor. Mi 8’ e göre alt çerçevenin de %40 oranında inceldiğini açıklayan Çinli teknoloji firması yeni modeled kullandığı Samsung AMOLED ekran ile müşterilerine 103.8 NTSC renk aralığı sunuyor.

Xiaomi Mi 9 Piyasaya Ne Zaman Çıkacak

Teknoloji tutkunları teknoloji sektöründe yaşanılan gelişmeleri piyasaya çıkacak olan yeni ürünleri ilgi ile takip etmeye devam ediyorlar. Teknoloji tutkunlarını son günlerde heyecanlandıran ise Xiaomi’ nin piyasaya süreceği yeni cep telefonu modeli olan Mi 9. Cep telefonu modeli hakkında teknik özellikler ve bir takım bilgiler yavaş yavaş ortaya çıkarken teknoloi takipçileri Xiaomi Mi 9 Piyasaya Ne Zaman Çıkacak sorusunu soruyorlar. Çinli teknoloji devi ise yeni amiral gemisi olarak tanıtacağı cep telefonu modelini bir kaç hafta içinde müşterilerinin beğenesine sunacağını açıklıyor.

Xiaomi Mİ 9 Fiyatı Ne Olacak

Teknoloji kullanıcıları satın alacakları ürünlerde teknik özellikler kadar fiyata da önem veriyorlar. Bu nedenle ilgi ile takip ettikleri ve yakında piyasaya çıkacak olan Xiaomi Mİ 9 Fiyatı Ne Olacak sorusunu soruyorlar. Çinli teknoloji firmasının konu hakkında yaptığı açıklama ise yeni cep telefonu modelini 459 dolardan piyasaya süreceği yönünde oluyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı