Genel

Apple'ın Yeni Güncellemesi IOS 13.3.1 Yayınlandı

IOS işletim sisteminin son sürümü olan IOS 13 için güncellemeler yayınlanmaya devam ediyor. Eylül ayında yayınlanan IOS 13 işletim sistemine geçtiğimiz saatlerde yeni bir güncelleme geldi. IOS 13.3.1 güncellemesi ile birlikte band yongasından kaynaklanan konum gizliliği hatası ve iletişim sınırları özelliğindeki hatalar düzeltildi.

Apple, 13.3.1 güncellemesini IOS ve IpadOS için yayınladı. yayınlanan güncelleme ile birlikte hataların düzeltildiğini açıklayan firma işletim sisteminin daha güvenli olduğunu açıkladı. Geçtiğimiz yıllara nazaran daha çok güncelleme yayınlayan Apple, güvenilirlik konusunda kullanıcılarını şüpheye sokmaya başladığını söyleyebiliriz. iPhone 11 ile gelen yeni özellikler işletim sisteminde çokça hata olmasına sebebiyet sağladı. Peki iPhone 11 ile hangi özellikler geldi.

iPhone 11, iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max modelleri, U1 Ultra Geniş Bant yongası ile beraber gelmişti. U1 Ultra Geniş Bant yongası, iPhone 11’lerin hem kendi konumlarını hem de çevrelerindeki iPhone’ların konumlarını görmelerini, AirDrop ile çevrelerindeki iPhone’lara kolaylıkla dosya göndermelerini sağlıyordu. Ancak özellik devre dışı olduğunda bile kullanıcıların izlenildiği öğrenildi. IOS 13.3.1 güncellemesi ile bu hatadan da kurtulundu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı