Haber

Yenilenmiş Cep Telefonu Nedir?

Yenilenmiş cep telefonu kontrolleri yapılmış, gerekli tüm bakım ve onarım işlemlerinden geçirilmiş, tüm fonksiyonları %100 çalışan cihazlardır. Cihazlar %100 orjinal olup kapalı kutuda tarafınıza ulaşmaktadır. Ürünlerde çizik bulunmamaktadır. Yenilenmiş tüm seviyelerdeki cihazların iç aksam, tuş ve fonksiyonları aynı kondisyonda olup %100 olarak çalışır durumdadır. Kullanıcı hatası dışındaki sorunlar 6 ay süre ile ithalatçı firma tarafından garanti altındadır.

Yenilenmiş cep telefonları daha önce servislere gönderilen ve arızaları yetkili servis tarafından yapıldıktan sonra firmaya iade edilen ürünlerdir. Firmalar eski cihazlarının tamamen eksiklerini giderdikten sonra uygun fiyattan tekrar piyasaya sürer. Uygun fiyatlı cep telefonu almak isteyen kullanıcıların karşılarına sürülür.

Yenilenmiş cep telefonu alınır mı?

Yetkili servis veya firma tarafından bütün eksikleri giderilip kullanıcıya sunulan akıllı cihazların çoğunluğu sağlamdır. Yalnız eski model cep telefonu olmasından dolayı android sürümü eski olur. Dolaysıyla Android sürümü eski olan cep telefonları günümüzdeki bir çok uygulamayı çalıştırmaz veya uygulamalar stabil çalışmaz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı