Serap Paköz ve Dizi Oyuncumuz

6 Şubat’ta merkez üssü Kahramanmaraş’ta meydana gelen 7.7 ve 7.6 şiddetindeki depremler 10 ilimizde ağır yıkımlara neden oldu. 30 binden fazla vatandaşımızın hayatını kaybettiği 10 ilimizde 3 ay süreyle OHAL ilan edildi. Önümüzdeki günlerde yayınlanacak olan “Beyaz Atlı Prens” adlı filmin oyuncusu Ahmet Kara da depremde yaşamını yitirdi.

KAN KAYBINDAN VEFAT ETTİ
Türkiye Gazetesi’nde yer alan habere göre, Kahramanmaraş’ta vergi rekortmeni olan 38 yaşındaki oyuncu Ahmet Kara, depreme evinde yakalandı. 12 Şubat ilçesindeki bir binanın 5. katında yaşayan oyuncu, deprem esnasında evinin duvarının yıkılmasıyla yatağıyla birlikte sokağa düştü. Üzerine bina düşen oyuncu, betonların ayak bileklerini kesmesi sonucu kan kaybından dolayı hayatını kaybetti.

Oyuncu Ahmet Kara, “Beyaz Atlı Prens” adlı filmde rol aldı. Çekimleri ve montajı biten film, önümüzdeki günlerde vizyona girecek.

Kahramanmaraş’ta meydana gelen 7,7 büyüklüğündeki depremin ardından Serap Paköz de acı haberle yıkılmıştı. Günlerdir enkaz çalışmalarını bekleyen sunucu halasından gelen kötü haberi sosyal medyada duyurdu.

“DAYANAMAYARAK HAYATINI KAYBETTİ”

Serap Paköz açıklamasında “Canım halam Kahramanmaraş’taki depremin ilk 3 günündeki açlık, susuzluk ve soğuğa dayanamayarak hayatını kaybetti” dedi.

KIZDIRAN YORUM!

Sunucunun sözlerine bir kişi “Neden yardıma gitmediniz peki doyurmadınız?” dedi. Serap Paköz acısının yanında bir de bu sözü duyunca sinirlendi ve ” Orada mıydınız?Orada mısınız? Akrabalarım ve diğer depremzedeler için neler yaptığımı ve yapmaya devam ettiğimi nereden biliyorsunuz? İlan etmek,bunu aleme duyurmak zorunda mıyım?” diyerek tepki gösterdi.

Resmin büyük halini görmek için tıklayın

15 Şubat 2023 - 11:48 'de eklendi ve 4.420 kez görüntülendi.
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT