Oyunlar

League of Legends Mobile Nasıl Oynanır

Özellikle Android cihazlara indirilen oyunların başında League Of Legends Mobile gelmektedir. Oyunun temel amacı iki takımın 5’e 5 mücadele etmesini sağlamaktır. Tabii ki oyunda birçok karakter bulunmakta ve bu karakterleri seçen 5 kişi bir takım oluşturmaktadır. Böylelikle iki takımın birbirine üstünlük mücadelesi ortalama 10 ya da 15 dakikalık maçlarla belirlenmektedir. Sonuç olarak League Of Legends Mobile nasıl oynanır diyenlerin uygulamayı Google Play üzerinden indirmeleri yeterli olacaktır.

League of Legends Mobile Nereden İndirilir

Demin de ifade ettiğimiz üzere League Of Legends Mobile Google Play üzerinden indirilmektedir. Play arama çubuğuna oyunun ismini yazmak indirme işlemini tamamlamak için yeterlidir. Ayrıca iOS işletim sistemine sahip olan cihazlarda da iTunes üzerinden oyunu edinebileceğinizi söyleyebiliriz. Sonuç olarak League Of Legends Mobile nereden indirilir sorularına Google Play ve iTunes yanıtı vermek istiyoruz.

League of Legends Mobile Ücretli mi

League Of Legends Mobile oyununu indirmek için kullanıcıların herhangi bir indirme ücreti vermelerine gerek yoktur. Yani uygulamayı edinmek için para verilmeyeceğini tekrar edebiliriz. Yine de uygulama içi satın alma imkanının bulunduğunu ve bazı kostümlerin parayla alınabileceğini hatırlatmalıyız. Sonuç olarak League Of Legends Mobile ücretli mi denildiği zaman bu soruların hayır yanıtını alabileceğini ekliyor ve sözlerimizi tamamlıyoruz.

League of Legends Mobile Kurulum

League Of Legends Mobile bilindiği üzere büyük bir uygulamadır. Dolayısıyla uygulamayı Wi-Fi üzerinden indirmek veri kullanımına zarar vermeyecektir. Bundan ötürü özellikle Android kullanıcılarına bu uyarının çıktığını söylemek istiyoruz. League Of Legends Mobile kurulum işlemini uygulama indikten sonra telefon ya da tabletin otomatik yapacağını iletmeliyiz. Yine de gerekli araştırmaları Google Play ya da iTunes üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı