Haberler

Katlanabilir telefonlar artık çok yakın

Katlanabilir telefonlar çok yakında. Teknolojinin ilerlemesi ile akıllı telefonlarda bambaşka görüntülere sahip olmaya başlayacak gibi.

Katlanabilir telefonda ilk adım Samsung dan

Günümüzde konuşulmaya başlayan konu katlanabilir cep telefonu. Teknoloji devi Samsun bu konuda ilk adımı atan isim oldu. Akıllı cep telefonu sektöründe rakiplerinin çoğalması ile katlanabilir telefon la büyük bir atak yapan Samsun ilk katlanabilir telefonunun tanıtımını yaptı. Konsept olarak tanıtılan katlanabilir cep telefonu ile teknolojide devrim yaratan Samsung telefon hakkında ilk bilgileri paylaştı.
Samsung, infinity Flex Display adını verdiği yeni ekran la birlikte kullanıcılarına bambaşka bir deneyim sunmaya hazırlanıyor. Akıllı telefonlarda devrim gibi atılım yapan Samsung katlanabilir telefonunda geçtiğimiz günlerde tanıttığı yeni arayüzü Samsung One UI kullanacak. Telefonun tam ekran boyutu 7.3 inç. Tablet büyüklüğünde olan yeni teknoloji katlandığında 4 inç lik bir ekrana sahip oluyor.
Akıllı cihazlarında android işletim sistemini kullanan Samsung uygulama kullanımı ve ekran geçişlerinde herhangi bir sıkıntı yaşamamak için Google ile ortaklaşa çalıştıklarını açıkladı.

Katlanabilir telefon fiyatı ne kadar olacak

Kullanıcılarına büyük yenilikler sunan Samsung yeni telefon fiyatları ile üzecek gibi görünüyor. 1900 ile 2000 dolar arasında piyasaya sürüleceği düşünülen katlanabilir telefonların önümüzdeki sene içerisinde görücüye çıkması bekleniyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı