HuaweiMobilYardım

Huawei Share ne işe yarıyor

İlk defa huawei cep telefonu alan kullanıcılar ekranın üst kısmından kaydırarak açtıkları kısayol ayarlar menüsünde Huawei Share ile karşılaşıyorlar. Peki Huawei Share nedir, Huawei share ne işe yarıyor, huawei share nasıl kullanılır. Bu makalemizde sizler için bütün özelliklerini anlatacağız.

Huawei Share hızlı dosya gönderme programıdır. Tabi böyle değince kulağa basit geliyor. Huawei den Huawei ye dosya büyüklüğü ne kadar olursa olsun hızlı bir şekilde gönderebilirsiniz. Örneğin telefonunuzdaki fotoğraf ve videoların tamamını çok kısa bir süre içerisinde başka bir huawei cep telefonuna aktarabilirsiniz.

Aynı zamanda bilgisayarınızda da kullanabilirsiniz. Huawei Share programını bilgisayarınıza kurarak USB ye ihtiyaç duymadan verilerinizi kısa sürede bilgisayarınıza aktarıp yedekleyebilirsiniz. Örneğin Huawei cep telefonunda biriken fotoğraf ve videoları USB’ye hiç ihtiyaç duymadan bilgisayarınıza aktarabilirsiniz.

Bluetoot teknolojisinin çok ilerisinde olan bu uygulamayı aslında Apple iPhone modellerinde yıllardır kullanıyor. iPhone AirDrop uygulaması sadece iPhone kullanıcılarına özel hızlı veri aktarma programı olarak göze çarpıyordu. Şimdi ise Huawei’nin de kendine has hızlı veri aktarma programı bulunuyor. İster Huawei den başka bir Huawei cep telefonuna isterseniz Huawei cep telefonunuzda bilgisayarınıza dosya büyüklüğü ne olursa olsun hızlı bir şekilde aktarabilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı