Huawei Mate 30 Pro Türkiye’de Ne Zaman Satışa Çıkacak?

Huawei Mate 30 Pro Türkiye’de Ne Zaman Satışa Çıkacak?

Akıllı cep telefonu modellerinin günden güne daha da büyük bir ilgi görmesi ile birlikte teknoloji devleri de sıklıkla yeni bir model üretmeye devam ediyor. Her yeni model çıktığında, kullanıcılar son teknolojiyi kullanmak istiyor ve bu sebeple de yeni telefonlara yöneliyor. Huawei de, çıktığı ilk günden bu yana oldukça geniş bir kullanıcı kitlesine sahip olmayı başarmış firmalar arasında yer almaya devam ediyor. Marka tarafından piyasaya sürülen Mate 30 Pro ise, kullanıcılar tarafından büyük bir ilgi görüyor. Huawei Mate 30 Pro modelinin Türkiye’de ne zaman satışa sunulacağı ve hangi fiyat aralığında olacağı ise gün geçtikçe en merak edilen konulardan biri olmaya devam ediyor. Tüm bu meraklara istinaden ise marka tarafından tüm bu soruların yanıtları verildi.

Huawei Mate 30 Pro

Huawei Mate 30 Pro Çıkış Tarihi ve Fiyatı

2019 yılında piyasaya çıkarılan Mate 30 Pro, oldukça fazla sayıda kişinin yakın ilgisini çekmeyi başardı. Hem tasarım hem de donanım açısından büyük bir beklenti yaratan bu telefon, Amerika ile olan problemlerden oldukça yakından etkilendi. Çünkü bu telefon Google tarafından sunulan servisleri desteklemiyor. Bu durum da kullanıcıların bu telefona olan ilgisinin azalmasına ve hayal kırıklığı yaşanmasına neden oldu. Fakat tüm bunlara rağmen bu telefonu satın alan kişiler, kullandıkları akıllı cep telefonundan son derece memnun kaldıklarını da belirtti.

Huawei Mate 30 Pro

Mate 30 Pro modelinin, yaşanan tüm olumsuz durumlara rağmen Türkiye’de ne zaman satışa sunulacağı ve fiyatının hangi aralıklarda olacağı hala kullanıcılar tarafından en merak edilen konulardan biri. Marka tarafından tüm bu konulara yönelik sevindirici açıklamalar geldi. Huawei Mate 30 Pro, 5 Şubat 2020 tarihinden itibaren artık Türkiye’de de satışa başlayacak. Yakın tarihte Türkiye pazarına girmeye hazırlanan Huawei, bu akıllı telefon için belirlediği satış fiyatı ile kullanıcılarını bir hayli üzdü. Çünkü bu akıllı telefonun satış fiyatı Türkiye’de 8.999 TL gibi yüksek bir fiyata sahip olacak. Hem donanımı hem de tasarımı ile göz dolduran bir telefon olan Mate 30 Pro modelinin, Türkiye’deki kullanıcılar tarafından nasıl karşılanacağı ise oldukça merak ediliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir