Huawei

Huawei Mate 20 Pro EMUI 10 Güncellemesi

Akıllı cep telefonu sektörünün lider isimlerinden olan Huawei, yaşadığı bütün sıkıntılara rağmen cep telefonlarına güncelleme göndermeye devam ediyor. Kullanıcılarına mutlu haberler vermeye devam eden Huawei, MATE 20 Pro EMUI 10 güncellemesi ile karşımıza geliyor. Kasım ve aralık aylarında yayınladığı modellere android 10 güncellemesini göndereceğini söyleyen Çinli firma sözünü tutarak son olarak Huawei mate 20 Pro modeline EMUI 10 güncellemesi ile kullanıcılarla buluşturdu.

EMUI 10 güncellemesinde performans ve stabilliğe önem veren firma, görselliğinde de gözle görülür bir değişiklik yaptı. Ayrıca HiCare uygulamasında da önemli değişikliğe giden firma Phone Clone uygulamasında da geliştirmeler de bulundu. Karanlık temayı sistemin daha çok alanında yayan Huawei EMUI 10 güncellemesi ile batarya tasarrufunu da artırdığını iddia ediyor.

Güncelleme 1-2 gün içerisinde Mate 20 Pro modellerinin hepsine gönderilecek. 2019 yılında kullanıcılarını memnun eden Huawei’nin 2020 yılında ne yapacağı ise merak konusu. Bildiğiniz üzere Huawei’nin 2020 yılında çıkaracağı modellerine google servisi bulunmayacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı