Huawei Fotoğraflar Nasıl Bulunur?

21 Mayıs 2019 - 18:07 'de eklendi ve 530 kez görüntülendi.
resim

Boş zamanlarınızda eski fotoğraflarınız veya videolarınıza göz atmak değerli anılarınızı anımsatabilir. Fotoğraflarınız ve videolarınız Galeri’de saklanır. Bunları, saate, konuma göre veya bir albüm seçerek görüntüleyebilirsiniz.

Fotoğrafları tam ekranda görüntülemeGaleriöğesini açın ve tam ekran modunda görüntülemek üzere bir fotoğrafa dokunun. Menüyü gizlemek için ekrana yeniden dokunun. Fotoğrafları tam ekran modunda görüntülerken şunları yapabilirsiniz:

  • Fotoğrafı yakınlaştırma veya uzaklaştırma: İki parmağınızı ekrana yerleştirin ve fotoğrafı yakınlaştırmak için parmaklarınızı ayırın ve uzaklaştırmak için ise yakınlaştırın.
  • Çekim parametrelerini görüntüleme: Bir fotoğrafın çekim parametrelerini görüntülemek için düğmesine dokunun ve fotoğrafın ISO (duyarlılık), EV (pozlama telafisi), çözünürlük ve diğer parametrelerini görüntülemek için ayrıntılar penceresinde yukarı ve aşağı kaydırın.
  • Fotoğrafı yeniden adlandırma > Yeniden adlandır öğesine gidin ve fotoğraf için yeni bir ad girin.
  • Bir fotoğrafı kişi fotoğrafı veya masaüstü duvar kağıdı olarak ayarlama > Şu şekilde ayarla:öğesine gidin ve fotoğrafı Duvar kağıdı veya Kişi fotoğrafı olarak ayarlayın.

Huawei fotoğraf nasıl paylaşılır?

Fotoğraf veya videopaylaşma:Galeri klasörünü açın ve seçim ekranına girmek için herhangi bir dosyaya basılı tutun, daha sonra paylaşmak istediğiniz dosyaları seçin ve  düğmesine dokunun. Bir paylaşma yöntemi seçin ve paylaşma işlemini tamamlamak için ekrandaki talimatları izleyin.

Otomatik fotoğraf yönü ayarlama: Fotoğraflarınız ve videolarınızın ekran yönünü izlemesini mi istiyorsunuz? Galeri ekranından,  > Ayarlar > Fotoğraf yönü öğesine gidin ve Her zaman döndürseçimini yapın.

Çekim saatine göre görüntüleme: Fotoğraflarınız ve videolarınızın çekim saatini Fotoğraflar sekmesinde görüntüleyebilirsiniz.  > Ayarlar sekmesine gidin ve fotoğraflarınızı tam ekran modunda görüntülerken çekim tarihini görmek için Zamanı göster özelliğini etkinleştirin. Fotoğraflar sekmesinde ekranı uzaklaştırmak veya yakınlaştırmak için iki parmağınızı birbirinden uzaklaştırabilir veya yakınlaştırabilirsiniz ve fotoğraflar ve videoların ay ve gün gösterimi arasında geçiş yapabilirsiniz.

Çekim konumuna göre görüntüleme: Bir fotoğraf ya da videoyu GPS etiketi özelliği Kamera ayarları menüsünde etkinleştirilmiş olarak çekmişseniz, fotoğraflar ve videoları harita modunda görüntüleyebilirsiniz. Fotoğraflar Sekmesinde, düğmesine dokunun, konum bilgisi bulunan fotoğraflar veya videolar harita üzerinde ilgili çekim konumlarında işaretlenecektir. Haritayı yakınlaştırmak için iki parmağınızı birbirinden ayırabilir ve fotoğrafın ayrıntılarını görüntüleyebilirsiniz. Bu konumda çekilen tüm fotoğrafları ve videoları görüntülemek için fotoğraf küçük resmine dokunun.

Albüme göre görüntüleme: Fotoğraflar ve videoları Albümler sekmesinde albümlere göre görüntüleyebilirsiniz. Bazı fotoğraflar ve videolar sistem tarafından tanımlanan varsayılan albümlerde saklanır. Örneğin kamera ile kaydedilen videolar Kamera videoları albümüne kaydedilir. Ekran görüntüleri ve ekran kayıtları Ekran görüntülerialbümüne kaydedilir.

Slayt gösterilerini yürütmeFotoğraflar sekmesinden,  > Slayt gösterisi sekmesine gidin, sistem fotoğraf slayt gösterisini otomatik olarak yürütecektir. Durdurmak için ekrana dokunun.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.