HuaweiYardım

Huawei Ekran Kaydı Nasıl Yapılır?

Akıllı cep telefonları geliştikçe özellikleri de gelişiyor. Önceleri uygulama ile gerçekleştirilebilen özellikler artık telefonun kendisinde mevcut hale geldi. Bunlardan bir tanesi de ekran kaydı. Lazım olurmu demeyin teknoloji çağında her an her şey lazım olabilir. Örneğin bir arkadaşınız telefon hakkında bir şey sordu anlatamadınız. Bu gibi durumlar da telefonun ekran kaydını yaparak gönderebilir ve daha kolay yoldan yardımcı olabilirsiniz. Bu makalemizde Huawei Ekran Kaydı Nasıl Yapılır, Huawei Ekran videosu nasıl çekilir, ekran fotoğrafı nasıl çekilir bir bakalım.

Huawei Ekran videosu çekme

Ekran kaydı özelliği, öğretici videolar çekerken veya cihazınızda oynadığınız oyunlardaki heyecan verici anları kaydetmek istediğinizde oldukça faydalıdır.

Arama yaptığınızda veya yanıtladığınızda ekran kaydı sona erecektir.Kayda başlamak için kısayol kullanma: Durum çubuğunu aşağı kaydırın ve kısayollar panelini açın, sonrasında tam ekran kaydına başlamak için  düğmesine dokunun. Kaydı sonlandırmak için ekranın sol üst köşesindeki  düğmesine dokunun.

Kayda başlamak için kombo tuşunu kullanma: Kayda başlamak için aynı anda Güç düğmesi ve Ses artırma düğmesine basın. Kaydı sonlandırmak için tekrar aynı anda Güç düğmesi ve Ses artırma düğmesine basın.

Sadece ANE-LX1 NFC destekler. NFC işlevini kullanırken lütfen NFC alanını diğer cihazlara veya cisimlere yakın tutun.

Ekran kayıtlarını Galeri içerisinde görüntüleyebilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Önceden ekran kaydı alabiliyordum. Telefonum huawei p20 lite. Ama neredeyse son 1 yıldır ekran kaydı alınmıyor. Sebebini bilmiyorum belki de bir uygulama silmişimdir yanlışlıkla. Bilgisi olan yardımcı olabilir mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı