HuaweiYardım

Huawei Cep Telefonlarında Rehberi İçe Dışa Aktarma

Cep telefonu kullanımında ülke olarak baya bi ilerideyiz. Öyle ki cep telefonu kullanım yaşı bile çok düştü. Özellikle her tanıtılan telefonlar insanları cezbedecek kadar güzel özelliklerle donaltılıyor. Birçoğumuz da yeni çıkan telefonları kesinlikle alıyoruz. İş yeni telefonu almakla bitmiyor tabi ki. Bir de bilgileri aktarmak var. Bu makalemiz de Huawei cep telefonlarında rehber aktarma, kişileri içe dışa aktarma gibi sorularınızı yanıtlayacağız.

Kişiler uygulamasını açın,  > İçe/Dışa Aktarmenüsüne gidin ve aşağıdakilerden birini seçin:

  • Kişileri içe aktarmaDepolama biriminden içe aktarSIM öğesinden içe aktar veya Diğer cihazdan içe aktar öğesini seçin ve talimatları izleyin.
  • Kişileri dışa aktarmaDepolama birimine aktar veya SIM öğesinden dışa aktar , Kişileri paylaş öğesini seçin ve ekran talimatlarını izleyin. Varsayılan olarak, Depolama birimine aktar üzerinden dışa aktarılan .vcf dosyaları cihazınızın dahili depolama alanındaki root dizinine kaydedilir. Dışa aktarılan dosyaları görüntülemek için Dosyalar öğesini açın.

Ayrıca Yedekleme özelliğini kullanarak da kişileri içe ve dışa aktarabilirsiniz. Yedekleme dosyaları varsayılan olarak Dosyalar > Yerel > Dahili depolama birimi içerisindeki Huawei klasörüne kaydedilir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı