HuaweiYardım

Huawei cep telefonlarında bildirimler nasıl kapatılır

Akıllı cep telefonları teknolojinin ilerlemesi ile hayatımızı git gide kolaylaşturmaya başladı. Cep telefonlarımızı günlük kullanımda alrm, hatırlatıcı ve notlar yer alıyor. Hatırlatma sını istediğimiz konuları hemen bize bildiriyor. Tabi ki bunun yanında cep telefonumuzla yüklü olan uygulamalarında bildirimleri geliyor. Peki bildirimler nasıl kapatılır, Huawei bildirimleri nasıl kapatılır, Huawei bildirimler nasıl açılır gibi sorularınızın cevabını makalemizde bulabilirsiniz.

Bildirimler nasıl kapatılır

Cep telefonumuza gelen bildirimler aslında kullanılan uygulamanın size gönderdiği istekler dir. Tabi ki bazı bildirimlerin gelmesi rahatsız edebilir. Özellikle akıllı cep telefonlarımızda oynadığımız oyunların bildirimleri. Huawei cep telefonlarında bildirimleri kapatmak gayet basittir.

Huawei cep telefonu bildirimleri kapatmak için telefonunuzun menüsünden ayarlar> uygulamalar ve bildirinler> bildirim yönetimi kısmına giriyoruz. Bildirim gelmesini istemediğiniz uygulamayı seçtikten sonra bildirimlere izin ver butonunu pasif hale getiriyoruz. Aynı şekilde bildirimleri kapalı olan ve bildirim gelmesini istediğiniz uygulama varsa aktif edebilirsiniz. Aşağıdaki görselde de görebilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı