HuaweiYardım

Huawei Cep Telefonlarına Yeni Güncelleme

Huawei bu gün alt ve orta segment telefonlar için yeni güncellemesini yayınladı. ANE-LX1 8.0.0.165 (C432)-FULL sürümünü yayınlayan huawei, küçük değişiklikler ve yeni özellikleri de barındıran güncellemenin boyutu 2,90 GB. Güncelleme otomatik olarak ekrana düşüyor tabi ekranınıza güncelle menüsü gelmedi ise Huawei cep telefonunu güncellemek için ayarlar> sistem> sistem güncellemesi bölümünden bakabilirsiniz.

Güncelleme ile gelen yenilikler

Huawei yayınladığı güncellemelerle birlikte ufak bir değişiklik de geldi. Bu güncelleme ile birlikte Acil Durum SOS özelliği eklendi. SOS özelliğini etkinleştirmek için güç düğmesine beş kez art arda basmanız gerekiyor. Bunu yaptığınızda telefonunuz bulunduğunuz kesin konumu enlem ve boylam koordinatları ile birlikte kişilerinize çok sayıda mesaj olarak gönderecektir. Ayrıca sabit 4 haneli ve 6 haneli kilit ekranı PIN kodu seçenekleri eklendi.

Kamera kısmına da ufak bir yenilik getiren huawei ekran, vizörde bir yüz algıladığı sürece kapanmayacak. Güvenlik konusunda da iyileştirmelerde bulunan huawei, daha iyi sistem güvenliği için Mart 2019 Google güvenlik yamalarını entegre etti. Güncelleme dün gece itibari ile tüm Türkiye de alt ve orta segment telefonlara dağıtıldı.

Güncelleme notları:

  1. Bu güncelleme ile kişisel verileriniz silinmeyecektir fakat güncelleme öncesinde tüm önemli verilerinizi yedeklemeniz önerilir.
  2. Güncelleme sırasında her hangi bir sorunla karşılaşırsanız Huawei müşteri hizmetleri destek hattını arayın veya yardım için Huawei servis hizmetlerinden birini ziyaret edin.
  3. Bu güncellemeyi yükledikten sonra sisteminizin zil sesi değişebilir. Yeni zil sesini ayarlamak için ayarlar> sesler bölümüne girin.
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı