HaberlerHuawei

Huawei Cep Telefonlarına EMUI 10 güncellemesi

Huawei, EMUI 10 güncellemesini yayınladı. Huawei Y9 a gelen güncelleme tüm kullanıcıları sevindirdi. EMUI 10 güncellemesi ile neler geldi, Huawei EMUI 10 güncellemesi güvenilir mi?

Çinli teknoloji devi Huawei 2019 yılında yaşadığı tüm olumsuzluklara rağmen çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. ABD’nin kara listeye alması ardından tüm dünyayı etkileyen virüs derken firma ağır yaralar almıştı. Yine de kararlılığından vazgeçmeyen firma satış rekorlarına tekrar kavuşmakla beraber kullanıcılarını da mutlu etmeyi başarıyor.

Huawei, EMUI 10 güncellemesi hız kesmeden dağıtılmaya devam ediyor. Beta sürümü olarak kademeli olraka tüm telefonlara dağıtılan güncelleme eski modelleri de kapsıyor. Huawei Cep telefonlarının uzun bir süre güncelleme alacağını açıklamış ve iddialarının arkasında durmayı başarıyor. Peki EMUI 10 güncellemesi ile neler geliyor.

Huawei, EMUI 10 ile birlikte telefonun güvenliği artırmakla birlikte daha stabil çalışmasını sağlıyor. Turbo özelliğini de güçlendiren firma oyun oynarken daha iyi bir performans sağlıyor. Yeni güncelleme ile birde Huawei tarayıcı geliyor. Kendi tarayıcısını EMUI 10 ile piyasaya süren firmanın yakın zamanda kendi arama motorunuda yayınlanacağı söyleniyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı