Oyunlar

Homescapes Nasıl Oynanır

Akıllı cep telefonlarında günümüzün çoğunu geçirirken bunların büyük bir bölümünde mobil oyunlar yer alıyor. Mobile oyunlar android telefonlar için Google Play, İOS telefonlar için Apple Store den indirebildiğimiz uygulamalardır. Kendi içerisinde aksiyon, macera, eğitici, strateji gibi dallara ayrılan mobil oyunların en çok tercih edilenlerinden birisi de Homescapes oyunu.

Homescapes gayet eğlenceli ve akıcı bir oyun. Ülkemizdeki tek kötü yanı ise Türkçe dil desteği bulunmuyor. Yalnız ülkemizde de çok fazla reabet gören oyunlardan birisi.

Oyunun temel kuralı bölümleri geç evini güzelleştir. Candy Crush benzeri bölümleri olan oyunun farkı bölümleri geçtikçe oyunda size verilen malikaneyi şekillendiriyorsunuz. Kolay bölümlerden başlayarak zorlaşan oyun adeta bağımlılık yaratıyor.

Homescapes oyununda öncelikle telefonunuzun sol alt kenarında bulunan kutucuk içerisinde size görevler veriliyor. Bu görevleri gerçekleştirebilmek için ekranın sağ alt köşesindeki üçgen kutucuğa basıp oyunu oynamanız gerekiyor. Her geçilen seviye için size 1 hak veriyor yani görevlerden bir tanesini gerçekleştirebiliyorsunuz. Ne kadar çok bölüm geçerseniz o kadar çok görev gerçekleştirir ve malikanenizi istediğiniz gibi şekillendirirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı