HaberHaberlerSpor

Fortuna Sittard başkanından Abdülkadir Ömür açıklaması

Abdülkadir Ömür’ün Burak Yılmaz’ın forma giydiği Fortuna Sittard’a gitmek istediği ve bu sebeple Galatasaray maçında oynamak istemediği iddia edilmişti. Konu ile ilgili olarak Fortuna Sittard kulübü başkanı Işıtan konuştu.

Trabzonspor’da Teknik Direktör Abdullah Avcı, Galatasaray maçında sakatlığı nedeniyle forma giyemeyen Abdülkadir Ömür ile ilgili “Abdülkadir Ömür’ün ağrısı vardı. MR çektirdi ve temiz çıktı. Ağrısı devam edince tasarruf olarak geri çektik.” şeklinde bir açıklama yaparken sürpriz bir transfer söylentisi çıktı.

A Spor’da Abdülkadir Ömür’ün Burak Yılmaz’ın takımı Fortuna Sittard’a gitmek istediği ve bu sebeple Galatasaray maçında oynamak istemediği iddia edildi.

Dün akşam yayında açıklamalarda bulunan Zeki Uzundurukan, “Abdülkadir Ömür’un MR’ı temiz çıktı. Ağrılarının da olmadığını biliyoruz. Kulübe gelmiş ‘Ben oynamak istemiyorum, gitmek istiyorum’ demiş. Yönetim de ‘Teklif getir, konuşalım’ demiş. Bugün Abdülkadir’le ilgili karar verilecek. Burak Yılmaz’ın takımına gitmek istiyormuş. Oraya gidecek herhalde. Abdülkadir Ömür’ün sonunu Barış Memiş’e benzetiyorum.” dedi.

Fortuna Sittard Başkanı Işıtan Gün konuştu.

Fortuna Sittard kulübü başkanı Işıtan Gün, konu ile ilgili olarak tv100.com’a konuştu. 

Gün, “Abdülkadir Ömür ile ilgili bir girişiminiz oldu mu?” sorusuna “Öyle bir şey yok ilk kez sizden duydum” cevabını vererek transfer iddialarını yalanladı.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı