HaberHaberlerSpor

Fenerbahçe dünya yıldızıyla imza aşamasına geldi

Fenerbahçe yeni sezon transfer çalışmalarına devam ediyor.

Transfer dönemi başladığından beri onlarca oyuncuyla ilgili önemli iddialar ortaya atıldı. İspanya’dan gelen son haber ise fazlasıyla heyecan yarattı. AS gazetesi, 2013’ten beri formasını giydiği Real Madrid’den ayrılan Isco’nun geleceğiyle ilgili bir haber yaptı. 30 yaşındaki dünyaca ünlü yıldızın, Ortadoğu’dan gelen teklifleri düşünmeden geri çevirdiği belirtildi. Roma ve Newcastle’ın Isco için devrede olduğunu yazan As’ın asıl bombası ise Fenerbahçe’nin de İspanyol orta saha oyuncusuyla yakından ilgilendiğini yazması oldu.

Newcastle favori ama

As’ın haberinde yer almasa da Galatasaray’da Isco’nun şartlarını soruşturduğu ve bu transferde istekli olduğu öne sürüldü.

Fenerbahçe ve Galatasaray’ın peşinde olduğu 30 yaşındaki yılız için avantajlı görünen takım, Suudi sermayesini arkasına alan Newcastle. Ancak İngiliz ekibinin önceliği de Lyon’un yıldızı Lucas Paqueta… Isco, Real Madrid’de yıllarca yedek bekledi. Bu nedenle dünyaca ünlü yıldız için yeni takımıyla ilgili kararını verirken düzenli oynama durumunun önemli bir etken olacağı öğrenildi.

Kaynak: NTV Spor

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı