Dev yılan

Dev yılan Türkiye’de göründü! Yetkililer uyardı! Paniğe kapılan vatandaş o anları elleri titreyerekTunceli’de görüntülenen dev yılan herkese korku dolu anlar yaşattı. Türkiye’nin birçok yerinde daha olduğu düşünülen bu yılanlar başımıza bela mı olacak?
Yazın gelmesiyle birlikte yılanlar kış uykusundan uyandı ve dolaşmaya başladı. Bazısı zehirli bazısı ise zararsız olan bu yılanların tek bir özelliği var o da oldukça ürkütücü bir görüntüye sahip olması. Özellikle bu korkutucu hayvanlardan bir tanesi de Tunceli’de bulundu. En az 4 metrelik boyuyla görenlerin gözlerine inanmadığı bu yılan için herkes seferber oldu. Hayatlarında ilk defa bu kadar uzun ve dev bir yılan gördüğünü belirten köylü halkı şoke olmuş durumdaydı. İşin asıl korkutucu olan tarafı ise bu yılan ve benzerlerinin tüm Türkiye’de olduğu iddiası….Görenler neye uğradığını şaşırıyor
Ormanda bulunan yılan, 3 metrelik boyu ile orada öylece uzanıyordu. Herkesin korkuya kapıldığı bu türün oldukça nadir bulunduğu söylendi. Haberin detaylarına galerimizden ulaşabilirsiniz…Tunceli’nin Çemişgezek ilçesine bağlı Kinelli mezrasında ağaçlar arasında dev bir yılan görüntülendi.

Resmin büyük halini görmek için tıklayın

15 Mayıs 2023 - 8:42 'de eklendi ve 1.087 kez görüntülendi.
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT