HuaweiMobilYardım

Cep telefonundaki bilgiler nasıl yedeklenir

Akıllı cep telefonumuz da her türlü bilgi ve belgeyi saklayabiliyoruz. Özellikle hemen herkesin fotoğraf galerisi bir hayli dolu. Yalnız çoğu kişinin yaptığı hataya biz düşmeyelim. Telefonunuzdaki belgeleri belirli aralıklarla Bilgisayara yedeklemeniz, herhangi bir arıza durumunda hatıralarınızın silinmesini önleyebilir. Bu makalemizde Huawei cep telefonundaki bilgiler bilgisayara nasıl yedeklenir onu göreceğiz.

Cihazınızda önemli verileriniz, fotoğraflarınız veya büyük dosyalarınız mı var? Veri kaybını önlemek için önemli verilerinizi bilgisayara yedekleyebilir ve cihazınızda depolama alanı açabilirsiniz.

Yedekleme şifrenizi unutmayın, unutmanız durumunda yedeklediğiniz dosyaları geri yükleyemezsiniz.

Lütfen cihazınızdaki dosyaları yedeklemeden veya dosyaları cihazınıza geri yüklemeden önce bilgisayarınıza Huawei uygulamasını yükleyin.

Verileri bilgisayara yedekleme

Cihazınızı USB veri kablosu ile bilgisayara bağlayın. Huawei uygulaması bilgisayarınızda otomatik olarak açılacaktır. Huaweiuygulamasını kullanarak yedeklemek istediğiniz verileri seçin ve verileri bilgisayarınıza yedeklemek için ekrandaki talimatları takip edin.

Verileri cihazınıza aktarma

Cihazınızı USB veri kablosu ile bilgisayara bağlayın. Huawei uygulamasını açın ve verileri bilgisayarınızdan cihazınıza kopyalamak için veri geri yükleme bölümüne gidin. Yedeklenen veriler şifrelenmişse sorulduğunda şifreyi girin.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı