İncelemeler

Apple airpods kulaklık özellikleri

Apple ürünleri sağlamlığı ve garanti kapsamı sebebi ile tercih edilen teknoloji ürünlerinden birsidir. Yalnız Apple ürünleri kullanmanın da bir maliyeti var. Apple’ın iPhone modelleri için ürettiği airpods kulaklık tanıtımının ardından oldukça ilgi görse de satışı bakımından birçok ülkede hüsrana uğradı. Apple kulaklık özellikleri neler, Apple airpods fiyatı ne kadar sizler için inceledik.

Apple airpods stereo kulaklık tam şarj da 5 saate kadar kullanılabiliyor. Airpods’la telefon görüşmelerinizi yapabilir veya müzik dinleyebilirsiniz. Kulaklıkları şarj etmek için şık görünümlü kasasına yerleştirmek yetiyor. Özgün dizaynı ile kullanım kolaylığı sağlayan ürün, müzik tutkunları için nitelikli bir ses sunuyor. Arka plandaki istenmeyen sesleri filtreleyen hüzmeleme özellikli çift mikrofonla konuşmalarınız karşı tarafa anlaşılır biçimde ulaşabiliyor.  Küçük ve hafif yapısıyla beğeni toplayan ürünün sağlamlığı da öne çıkan özellikleri arasında yer alıyor. Kablo karmaşasına son veren kulaklıklar sayesinde, telefon görüşmelerinizi konforlu bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Tabi ki bu özelliklerin ve markanın birde maddi boyutu var. Ülkemizde 950.00 TL ile 1.300.00 TL arasında bulabileceğiniz Apple airpods fiyatı ile de dikkat çeken bir ürün. Fiyatının yüksekliği sebebi ile birçok Apple kullanıcısı Apple kulaklığını tercih etmiyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı