AndroidHaberler

Android Telefonlara WhatsApp'dan Yeni Özellik

Hiç şüphesiz mesajlaşma uygulamalarının en çok kullanılanı WhatsApp. Uygulama ücretsiz olmasının yanında, sesli ve görüntülü konuşma, sayısız emoji desteği de sunuyor. Sadece internet bağlantınızın olması yeterli. WhatsApp bu gün kullanıcılarına yep yeni bir özellik daha sundu. Grup aramalarını kolaylaştıran WhatsApp ”Yeni grup araması” özelliğini ekledi.

Sadece android kullanıcılar için gelen bu özellik sayesinde sesli ve görüntülü grup aramaları başlatmak çok daha kolay. Grup içinde arama düğmesine dokunun veya aramalar sekmesinden yeni bir arama başlatırken ”Yeni grup araması” seçeneğini seçmeniz yeterli.

Tabi ki grup aramalarının da bir sınırı var. WhatsApp üzerinden yapacağınız grup aramaları 4 kişi ile sınırlıdır. Bu gün itibari ile sadece android kullanıcılarına gelen özellik, Google Play üzerinden güncelleme ile olmaktadır. Telefonunuzun ekranına otomatik olarak düşecek olan güncelleme gelmedi ise, akıllı cihazınızda bulunan Google Play ugulamasına girin sol üst köşedeki menüye dokunduktan sona uygulamalarım ve oyunlar sekmesini seçin. WhatsApp güncellemesi karşınıza gelecektir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı